نماد اعتماد الکترونیکی

MENU

سبد خرید

0 قلم - 0 تومان

درباره فروشگاه اینترینتی لوتوس اپتیک

ایده شکل گیری لوتوس اپتیک

با افزایش تنوع برندها و اطلاعات تخصصی مربوط به کالاهای مختلف، باعث شده است عموم مردم قبل از خرید تا حد امکان در خصوص محصول مورد نیاز خود تحقیق نمایند. در جهان امروز در خصوص کالاهای خاص (نیمه سرمایه ای – نیمه مصرفی) نظیر زیورآلات، عینک آفتابی ، عینک طبی ، ساعت، گوشی همراه، قطعات کامپیوتر و ... مرجع مناسب تحقیق قبل از خرید، اینترنت و سایتهای اطلاع رسانی و فروش اینترنتی مربوطه می‌باشد.

  • محصولات با کیفیت
  • بهترین پشتیبانی مشتریان
  • 30 روز ضمانت بازگشت وجه

راهکار لوتوس اپتیک

cms-img

در همین راستا نیاز به یک پایگاه اطلاع رسانی و فروش، در برگیرنده اطلاعات جامع و قابل اطمینان در خصوص مدلهای مختلف عینک آفتابی و عینک طبی و ویژگیهای آنها نظیر برند، قیمت، شکل ظاهر و ... ما را بر آن داشته تا ضمن ایجاد این سایت اولین پایگاه جامع اطلاع رسانی، فروش و توزیع عینک آفتابی در سطح کشور ایران باشیم.

اهداف لوتوس اپتیک

سایت لوتوس اپیتک جهت کسب اطمینان مشتریان خود با بررسی هر یک از برندها موجود در سایت و اطمینان از اصل بودن عینک های آفتابی هر برند تلاش کرده تا اطلاعات و تاریخچه مربوط به هر برند را تهیه و در سایت ایجاد نماید. شما میتوانید این اطلاعات را در منوی بالای سایت برندهای عینک های آفتابی > تولید کنندگان عینک آفتابی مطالعه کنید. این اطلاعات همواره در حال بروز آوری میباشد.

اصول لوتوس اپتیک

ایجاد تنوع برای تمام اقشار جامعه و هر رده‌ی سنی، ایجاد «تجربه‌ی لذت‌بخش یک خرید اینترنتی» ، «ارسال سریع»، «ضمانت بهترین قیمت» و «تضمین اصل بودن کالا» اصول لوتوس اپتیک می باشد.